نيو نيوز

نيو نيوز

ایجاد وبلاگ رایگان

تصاوير پيشنهادهاي شاد برندهاي معروف



dolce & gabbana .1
بچه‌هاي خاص

 

معرفي برندهاي معروف, پيشنهاد هاي شاد برندهاي معروف

برند ايتاليايي دلچه‌اندگابانا، طرح‌هاي رايج در مدل‌هاي زنانه را به دنياي كودكانه آورده است


اگر اين روزها در تدارك يك لباس عروسي يا ‌مهماني رسمي براي دختر خود هستيد، قبل از هر انتخابي نگاهي به مدل‌هاي كودكانه «دلچه‌اندگابانا» بيندازيد. اين برند ايتاليايي، طرح‌هاي رايج در مدل‌هاي زنانه را به دنياي كودكانه آورده است. در مدل‌هاي اين شركت مي‌توان تركيب تور و پارچه و استفاده از پارچه با گل‌هاي درشت را ديد. در اين مجموعه لباس‌ها و كفش‌ها هم با هم ست شده‌اند يعني از همان پارچه كار شده در لباس براي دوخت كفش هم استفاده شده است.

shanghai tang .2
نسل جديد عينك

پيشنهاد برندهاي معروف,آشنايي با برندهاي معروف

جديدترين محصول شركت شانگهاي تنگ عينك هاي آفتابي گردي هستند كه در دو فرم طراحي شده‌اند


در ميان محصولات بي‌پايان چيني، محصولات لوكس و مرغوبي هم توليد مي‌شوند؛ مثل كالاهايي كه در شركت طراحي «شانگهاي تنگ» ساخته مي‌شود. جديدترين محصول اين شركت، عينك‌هاي آفتابي گردي هستند كه در دو فرم طراحي شده‌اند. هر دو مدل شيشه‌هاي گرد با فرم كائوچويي دارند؛ در يك نمونه، نوار فلزي و در مدل ديگر يك صفحه صاف كائوچويي به بالاي عينك اضافه شده است. تنوع اين عينك در رنگ شيشه و فرم هم از جذابيت‌هاي آن است. شيشه سبز، آبي، زرد با فرم سفيد، مشكي و قهوه‌اي را مي‌توان در اين مجموعه ديد.

lierac .3
آبرساني حرفه اي

معرفي برندهاي معروف, پيشنهاد هاي شاد برندهاي معروف

پوست‌هاي خشك، خيلي خشك، حساس، مختلط و چرب محصولات متفاوتي از ليراك را استفاده كنند


اگر احساس مي‌كنيد پوست‌تان نشاط هميشه را ندارد و از كم‌آبي رنج مي‌برد، مي‌توانيد جديدترين محصول ليراك را امتحان كنيد؛ محصولي حرفه‌اي در آبرساني به پوست. سري محصولات هيدراكرونوپلاس به روند آبرساني طبيعي در سطح و عمق پوست كمك مي‌كنند تا رطوبت و جواني پوست حفظ شود. پنج محصول در اين مجموعه هست كه بايد با توجه به نوع پوست خود انتخاب كنيد. ليراك در مجموعه هيدراكرونوپلاس براي پوست‌هاي خشك، خيلي خشك، حساس، مختلط و چرب محصولات متفاوتي دارد.

dunhill .4
از خودرو به مد

معرفي پيشنهادهاي شاد برندهاي مختلف,طراحي هاي شاد برندهاي معروف

محصول جديد شركت دانهيل كيف و كيف پول چرمي مناسب افراد پردغدغه و درگير است


شركت انگليسي «دانهيل» كه به دليل قدمتش در دنياي مد نياز به معرفي ندارد، يك مجموعه جديد كيف و كيف پول را طراحي كرده كه مناسب افراد پردغدغه و درگير است؛ كساني كه به دليل رفت و آمدهاي زياد كيف‌هاي‌شان به سرعت خراب مي‌شود. در توليد اين كيف‌ها از نوعي چرم استفاده شده كه در فضاهاي داخلي ماشين مثل داشبورد استفاده مي‌شود. اين چرم، مقاوم‌سازي شده؛ به گونه‌اي كه ضدخش و ضدآب است و مقاومت بالايي در برابر حرارت دارد. يك مدل كيف دستي زنانه، يك مدل كيف مدارك و سه مدل كيف پول، البته در رنگ‌هاي مختلف اين مجموعه را تشكيل مي‌دهند.

5. saint lauren
كوچولوي تازه وارد

آشنايي با برندهاي معروف, معرفي برندهاي معروف

شركت سن لورن هم به زودي كيف‌هاي كوچك دوشي در رنگ‌هاي متنوع خود را عرضه مي‌كند


حالا كه بازار كيف‌هاي كوچك رو دوشي گرم است و خانم‌ها به اين نتيجه رسيده‌اند كه اين مدل كيف راحت‌تر و كاربردي‌تر از نمونه‌هاي بزرگ رو دستي است، اغلب برندها دست‌ اندركار توليد چنين كيف‌هاي كوچكي شده‌اند. برند «سن لورن» هم به زودي كيف‌هاي كوچك دوشي خود را عرضه مي‌كند. اين كيف‌ها كه در رنگ‌هاي متنوعي چون زرد، آبي، سرخابي، قرمز و. . . توليد شده‌اند، دسته‌هاي بلند فلزي به رنگ نقره‌اي و طلايي دارند؛ كيف‌هاي زبانه‌داري كه فرم كيف‌هاي محبوب شنل را به خاطر مي‌آورند.

6. adidas
دنياي شاد و رنگي

پيشنهاد هاي شاد برندهاي معروف,معرفي پيشنهادهاي شاد برندهاي مختلف

برندهاي اسپرت هم از پارچه هاي طرحدار براي انواع پوشش ها استفاده كرده اند


اين روزها كه پارچه‌هاي طرحدار بازار گرمي دارند و در انواع پوشش از لباس تا كيف و كفش به كاربرده مي‌شوند، برندهاي اسپرت هم دست به كار شده‌اند و كفش‌هايي را روانه بازار كرده‌اند كه طرح‌هاي رنگي و شاد در آنها به چشم مي‌خورد. اين نمونه كفش‌هاي خوشحال را مي‌توان در جديدترين محصولات برندهاي ورزشي مثل نايك و آديداس ديد.

7. H&A  collection
طرحي براي خانه امروز

معرفي برندهاي معروف, پيشنهاد هاي شاد برندهاي معروف

شركت اچ ‌اند ‌اي كوسن هايي با طرح هاي خلاقانه و اسپرت را طراحي كرده است


در خانه‌هاي امروزي و دكوراسيون‌هاي مدرن، ديگر كوسن‌هاي ريشه‌دار و مخملي جايي ندارند. خانه‌هاي امروزي به دليل دكوراسيون‌هاي اسپرت و ساده‌تر نياز به كوسن‌هايي با طرح‌هاي خلاقانه دارند؛ همان كاري كه خانه طراحي «اچ ‌اند ‌اي» انجام داده است. اين برند ايراني، دنيايي از كوسن‌ها با رنگ‌هاي متفاوت و طرح‌هاي خلاقانه را پيش روي مخاطبانش گذاشته است؛ طرح‌هاي قديمي ايراني كه در كاشيكاري‌ها مورد استفاده قرار مي‌گرفت تا طرح‌هاي مدرن و امروزي را مي‌توان در كارهاي اين گروه ديد.

8. loewe
ابتكار در طراحي

پيشنهاد برندهاي معروف,آشنايي با برندهاي معروف

 

خانه طراحي مد «لووه» كيف دوشي جديد و منحصر به فرد خود را رونمايي كرد


خانه طراحي مد «لووه» كيف جديد خود را رونمايي كرد؛ كيفي به نام بارسلون كه در گروه كيف‌هاي دوشي قرار مي‌گيرد و دو ويژگي منحصر به فرد، اين كيف را از ساير نمونه‌هاي دوشي جدا مي‌كند. كيف بارسلونا با چرم‌هاي مختلف از ساده رنگي مثل سبز و نارنجي تا پوست ماري و. . . توليد مي‌شود و در مجموع تنوع آن مثال‌زدني است. از سوي ديگر طراح، خلاقيت ويژه‌اي در ساخت قفل اين كيف به خرج داده است. يك مثلث از جنس كيف طراحي شده كه با بند به كيف وصل مي‌شود و با قرار گرفتن در زبانه، نقش قفل را بازي مي‌كند.

ادامهـ مطلبـ
| ۶ آبان ۱۳۹۹ | ۰۱:۱۷:۲۳ | رضا
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 2
بازديد امروز : 61
بازديد ديروز : 186
بازديد كل : 18319

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان