نيو نيوز

نيو نيوز

ایجاد وبلاگ رایگان

راهنماي تنور برقي خانگي

تنور برقي خانگي چيست؟

تنور برقي يكي از موارد جالب توجهي است كه ممكن است در آشپزخانه شما مورد نياز نباشد اما وجود آن مي تواند آشپزخانه را متنوع و جذاب كند.

به چه صورت پخت نان لواش يا ساير غذاها مانند كرپ كه با خمير نازك درست مي شوند ، تنوع و جذابيت زيادي به مسير پخت و پز شما مي بخشد. قبول داري؟ اين دستگاه كه علاوه بر خاورميانه در مناطق مختلف دنيا مورد استفاده قرار مي گيرد ، به پخت نان هايي مانند نان لواش ، پيتا و انواع ديگر خمير كمك مي كند.

ساختار تنور برقي بسيار ساده است. اين بدان معناست كه شما به هيچ وجه با تجهيزات پيچيده سر و كار نداريد و استفاده از آن به مهارت و تجربه خاصي در پخت و پز نياز ندارد.
اين تنور يك سطح محدب است كه با پخش خمير روي آن گرما به خمير منتقل شده و پخته مي شود. از آنجا كه دستگاه از طريق برق كار مي كند ، به سرعت گرم مي شود و مي تواند نان هاي خوشمزه اي را در عرض چند دقيقه به شما تحويل دهد.

ساختار تنور برقي را حدس بزنيد

همانطور كه گفته شد ، تنور برقي داراي يك سطح محدب است كه توسط برق گرم مي شود و با تهيه انواع خمير و غلتاندن خمير بر روي اين سطح محدب ، مي توان نان و غذاهاي مختلفي را به عنوان خمير پيتزا تهيه كرد.
عملكرد اين دستگاه به گونه اي است كه پس از اتصال آن به منبع تغذيه ، به سرعت گرم شده و المنت هاي زير و بالاي صفحه بيرون زده تنور برقي گرم مي شوند.

با گرم شدن مواد ، گرما به صفحه محدب منتقل مي شود و لايه خمير كه روي آن قرار گرفته است خيلي ساده و سريع پخته مي شود.

تنور برقي

لازم نيست نگران چسبيدن خمير به سطح محدب دستگاه باشيد. زيرا اين سطح نچسب است و به راحتي مي توانيد نان و ساير مواد را از آن جدا كنيد.

سطح نچسب تنور برقي به شما كمك مي كند تا دستگاه را به راحتي و بدون هيچ مشكلي بشوييد. بنابراين هميشه نچسب بودن بد نيست!

نكاتي كه در هنگام خريد تنور برقي بايد به آن توجه كنيد

قيمت تنور برقي چندان ارزان و پايين نيست. براي خريد اين دستگاه بايد از 500 هزارتومان به بالا هزينه كنيد. اگر علاقه زيادي به آشپزي نداريد يا به صورت حرفه اي و كسب درآمد آن را انجام نمي دهيد ، احتمالاً نيازي به خريد تنور برقي نخواهيد داشت و وجود اين دستگاه در خانه شما غيرضروري است.

اما اگر شما يك آشپز حرفه اي هستيد ، بايد تجهيزات كار خود را نيز داشته باشيد و وجود تنور برقي در آشپزخانه شما احتمالاً بار را از دوش شما برداشته و كيفيت آشپزي شما را افزايش مي دهد.

با كمي تحقيق در بين بررسي هاي كساني كه قبلاً اين محصول را خريداري كرده اند ، ديد بهتري از تنور برقي خواهيد يافت. به عنوان مثال ، وقتي به وب سايت هاي ايراني مانند ديجي كالا و وب سايت هاي خارجي مانند آمازون نگاه كرديم

بررسي كاربران را بررسي كرديم تا ببينيم چگونه اين دستگاه مي تواند مفيد و كاربردي باشد. به قسمت بعدي توجه كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۱:۴۰ | رضا
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 2
بازديد امروز : 87
بازديد ديروز : 186
بازديد كل : 18345

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان