نيو نيوز

نيو نيوز

ایجاد وبلاگ رایگان

۳۱ نشانه عدم علاقه مردان به زنان را بشناسيد!

عدم علاقه مردان به زنان مي تواند علائم مختلفي داشته باشد. البته به سرعت نبايد نتيجه گرفت كه مردان علاقه اي به ديدن يا احساس برخي از اين علائم ندارند ، اما ادامه بسياري از اين علائم در طول زمان مي تواند زنگ خطري براي زنان باشد.

https://topersian.ir/31-نشانه-عدم-علاقه-مردان-به-زنان-را-بشناس/

۱- اصرار بر تغيير ظاهر

اگر مردي كه با او رابطه داريد اصرار دارد كه ظاهر شما را تغيير دهد و شما را مجبور به تغيير به هر قيمتي مي كند ، فقط براي جلب رضايت او ، بدانيد كه او فرد مناسبي براي شما نيست. مرد زندگي شما بايد ظاهر شما را همانطور كه هست بپذيرد.

۲- غفلت از روياها

مرد زندگي شما ممكن است با خواسته هاي شما يا حتي برخي از آنها مخالف باشد ، اما اين بدان معنا نيست كه او آنها را ناديده مي گيرد. شما بايد بتوانيد در مورد روياهايتان با او صحبت كنيد و حتي اگر آنها را قبول نكند ، بايد آنها را بشنود. در واقع مردي كه انتخاب مي كنيد بايد از شما حمايت كند. بنابراين اگر هر بار كه در مورد روياهاي خود با او صحبت مي كنيد و واكنش منفي او را مي بينيد ، بهتر است دور او را خط بكشيد ، در غير اين صورت نبايد روياهايي را كه در ذهن خود داريد ناديده بگيريد.

۳- به حريم خصوصي شما احترام نمي گذارد

اعتماد مهمترين قسمت يك رابطه عاطفي است. جذابيت جسمي او ممكن است شما را به خود جذب كند ، اما در طولاني مدت ، اگر او به شما اعتماد نكند ، رابطه شما ادامه نخواهد يافت. برخي از زوج ها عادت دارند تلفن هاي خود را چك كنند. اگر اين كار بدون اجازه انجام شود ، اشتباه است. بنابراين ، اگر شريك زندگي شما به شما اعتماد نمي كند و حريم خصوصي شما را نقض مي كند ، رابطه شما با او اساساً اشتباه است.

۴- او شما را در مقابل ديگران مقصر مي داند

هيچ رابطه اي وجود ندارد كه در آن اختلاف نظر وجود نداشته باشد. شما با يك ربات رابطه نداريد ، بنابراين در روابط عاطفي شما مواردي پيش مي آيد كه از گفتار و كردار طرف مقابل خشمگين مي شويد. اما اگر در اين شرايط در گروهي قرار داريد ، بايد خود را كنترل كرده و تظاهر كنيد كه رابطه خوبي را با شريك زندگي خود در حالي كه تنها هستيد حفظ كنيد. اگر مرد زندگي شما اينگونه نباشد و در مقابل ديگران با شما رفتار ناخوشايند داشته باشد ، مطمئناً احساس يك بازنده خواهيد كرد ، احساسي كه لياقتش را نداشته و لياقتش را نداريد.

۵- شما براي او اولويت نداريد

طبيعي است! در برهه اي از زندگي ممكن است شما اولين مرد زندگي خود نباشيد ، به عنوان مثال ممكن است مجبور شود وقت بيشتري را با خانواده خود بگذراند يا وقت بيشتري را در محل كار بگذارد. اما اگر اين رفتار دائمي شد ، به عنوان مثال ، او ملاقات خود با شما را لغو مي كند تا در كنار دوستان خود باشيد ، بدانيد كه شما گزينه اول او نيستيد. اگرچه نمي توانيد هر روز برنامه هاي او را اولويت بندي كنيد ، اما به طور كلي ، اين بايد باعث شود شما احساس كنيد كه يكي از مهمترين قسمتهاي زندگي او هستيد ، نه هميشه آخرين انتخاب او. بنابراين اگر احساس نمي كنيد پادشاه زندگي او هستيد ، وقت آن است كه در انتخاب خود تجديد نظر كنيد.

۶- او گفتگوي جدي با شما ندارد

بسياري از مردم از صحبت هاي جدي فرار مي كنند زيرا معتقدند كه اين امر مي تواند منجر به جنگ و نااميدي شود. اما فرار از اين وضعيت هميشه امكان پذير نيست ، زيرا بدون شك اختلافاتي وجود خواهد داشت كه حل نخواهد شد مگر از طريق مكالمه. اگرچه صبر لازم است ، اما در نهايت منجر به حل مسئله مي شود. بنابراين ، اگر مرد زندگي شما دائماً از گفتگو درباره مشكلات جدي زندگي بيزار است ، اين نشانه ضعف اوست. شما به مردي اعتماد نداريد كه شما را در مشكلات تنها بگذارد. شما سزاوار قويترين هستيد.

۷- او ارتباط شما را پنهان مي كند

همه به نوعي با عزيزشان سر و كار دارند. مرد محبوب شما مي تواند دست شما را بگيرد و شما را به تمام دوستان و خانواده اش معرفي كند يا حتي شما را از آنها پنهان كند. اگر طرف مقابل در گروه دوم است ، بايد در احساسات و جديت او در رابطه شك كنيد. شما بايد بپرسيد كه چرا او مخفي شده است. شايد او در رابطه ديگري باشد يا شما را به عنوان زن زندگي خود قبول نكند. به هر دليلي ، شما بايد شخصي را انتخاب كنيد كه با افتخار نشان دهد شما را به ديگران نشان مي دهد.

۸- بازديد از دوستانتان را ممنوع مي كند

در ابتداي رابطه ، هنگامي كه احساس اشتياق زيادي داريد ، ممكن است به راحتي حذف هر نوع نفرت خود را از زندگي خود انجام دهيد ، اما در طولاني مدت اين وضعيت شما را صبور مي كند. صرف نظر از اينكه در چه مرحله اي از رابطه هستيد ، دوستانتان قسمت مهمي از زندگي شما هستند كه هرگز نبايد از آنها غافل شويد. بنابراين اگر كسي مي خواهد آنها را از زندگي شما بيرون كند ، بهتر است آنها را از زندگي خود بيرون كنيد. همه ما به دوستان نياز داريم تا وقت خود را با آنها سپري كنند ، بنابراين كمتر از ظرفيت كامل خود صرف نكنيد.

۹- شما را با ديگران مقايسه مي كند

مقايسه يكي از بدترين رفتارها در هر شرايطي است. به عنوان مثال ، اگر مادر زندگي شما به طور مداوم سبك پخت و پز شما را با مادرش مقايسه مي كند ، يا اگر ظاهر دختران ديگر را نشان مي دهد ، بهتر است اين رفتار را از ابتدا متوقف كنيد. شما شخصيت منحصر به فردي داريد كه هرگز نبايد با مقايسه دست كم بگيريد.

۱۰- با احساسات خود بازي كنيد

شما بايد با مرد مورد نظر خود راحت باشيد. اما اگر طرف مقابل دائماً با احساسات شما بازي مي كند ، به اين معني است كه شما هرگز طعم آرامش در رابطه را نخواهيد چشيد. رفتارهاي مختلف مي تواند به احساسات شما آسيب برساند ، به عنوان مثال اعتماد به نفس شما را از بين مي برد ، تحقير يا تمسخر مي كنيد ، مدام شما را سرزنش مي كند و … اين رفتارها با گذشت زمان شما را افسرده مي كند و اميد به زندگي شما را از بين مي برد. پس هر چه زودتر رابطه خود را با چنين شخصي پايان دهيد و به دنبال مردي باشيد كه شخصيت شما را ارزشمند بداند.

۱۱- غيبتهاي طولاني وجود دارد

يكي از نشانه هاي عدم علاقه مرد به همسرش عدم حضور وي است. ميليون ها مرد در سراسر دنيا كه همسران خود را دوست دارند اغلب دير به خانه مي آيند يا زمان بيشتري را خارج از خانه مي گذرانند. آنها ممكن است بهانه هايي مانند افزايش فشار كار پيدا كنند ، كه باعث مي شود بيشتر كار كنند. برخي از مردان همچنين مي گويند كه براي حفظ سلامتي بيشتر به ورزشگاه مي روند. اما نكته مهم اين است كه اكثر مردان به سختي مي توانند با تغيير احساسات خود كنار بيايند و به جاي مواجه شدن با مشكل ، سعي مي كنند از شرايط پنهان شوند.

۱۲٫ عدم علاقه بديهي است

نشانه بارز ديگر اين است كه او علاقه كمتري به وقايع زندگي روزمره شما ندارد. او خود را به زحمت نمي اندازد كه روز شما چگونه است. او همچنين ديگر نمي خواهد در مورد سرگرمي ها يا سرگرمي هاي شما اطلاعاتي كسب كند. قبلاً ، وقتي شوهرتان واقعاً شما را دوست داشت ، علاقه زيادي به كارهاي شما در زندگي روزمره داشت. وقتي احساس مي كنيد شوهرتان ديگر در زندگي شما دخيل نيست ، معمولاً نشانه خوبي نيست.

۳۱ نشانه عدم علاقه مردان به زنان را بشناسيد!

۱۳- احساس نزديكي به شما نمي كند

31 نشانه عدم علاقه مردان به زنان را بشناسيد!

تغيير بارز ديگري كه به زودي مشاهده خواهيد كرد ، سطح صميميت شماست. در نحوه تعامل جسمي او با شما تغييراتي ايجاد خواهد شد و به تدريج دور خواهد شد. اين مي تواند معناي زيادي داشته باشد كه شما ديگر به شوهر خود اهميت نمي دهيد و او احتمالاً ديگر شما را دوست ندارد. با اين حال ، هميشه اينطور نيست و خيلي احمقانه است كه خيلي زود به چنين نتيجه اي برسيد.

۱۴ – دوستت دارم ، او متوقف شد

مرد متاهلي كه ديگر نمي گويد “دوستت دارم” احتمالاً علاقه اش به همسرش را از دست داده است. در حالي كه يك مرد عاشق يك زن است ، او هر از گاهي مي گويد “دوستت دارم”. وقتي شوهرتان به شما علاقه مند مي شود ، چند روز بعد مي گوييد “دوستت دارم”. اگر شوهر شما ابراز عشق خود را متوقف كرده است ، پس بايد مشكلي وجود داشته باشد.

۱۵٫ او كمتر با شما تماس خواهد گرفت

آيا اخيراً اغلب به او زنگ مي زنيد يا پيام مي دهيد و او ديگر تماس نمي گيرد يا به شما پيام نمي دهد؟ در ابتداي رابطه ، او اغلب براي شنيدن صداي او با شما تماس مي گرفت. اگر اكنون به ندرت تماس مي گيرد ، بديهي است كه مانند گذشته نمي خواهد با شما ارتباط برقرار كند. اگر او به تماس ها پاسخ نمي دهد يا به پيام هاي متني شما پاسخ نمي دهد ، يا جواب دادن خيلي طولاني مي شود ، به اين معني است كه ديگر اولويت اصلي او نيستيد.

در برخي موارد ، اين مي تواند نشانه خيانت باشد ، به خصوص اگر او مدت طولاني تلفن همراه خود را خاموش كند و شما به آن دسترسي نداشته باشيد. مواظب پرچم هاي قرمز آشكار و دروغين يك خائن باشيد: اگر او از تلفن خود در دستشويي استفاده مي كند يا وقتي در آن نزديكي هستيد آن را از شما پنهان مي كند ، از چيز ديگري آگاه است!

۱۶٫ او شما را تحسين نمي كند

اين يك تغيير بسيار ظريف در رفتار انسان است وقتي كه او ديگر شما را دوست ندارد. او ديگر شما را تحسين نخواهد كرد ، بلكه در عوض اغلب از شما انتقاد مي كند يا به سادگي بي تفاوت رفتار مي كند. روزي كه رابطه شما عالي پيش رفت ، او معمولاً حتي در كارهاي كوچك نيز شما را تحسين مي كرد. وقتي شوهرتان علاقه شما را از دست مي دهد ، بيشتر شكايت مي كند و حتي ممكن است به شما احترام نگذارد. اگر او به عمد شروع به آزار رساندن به شما كند ، اين يك نشانه بسيار قوي است كه علاقه خود را از دست داده است.

۱۷- هميشه از جانب خود اشتباه كنيد

يكي ديگر از علائم عدم علاقه زن يا مرد به همسرش اين است كه او وي را مسئول هر مشكل كوچك و بزرگي مي داند و دائما او را سرزنش مي كند. در واقع ، اگر زن يا مردي به همسرش علاقه مند باشند ، به جاي سرزنش همسرش ، سعي مي كند از او حمايت كند و به او كمك كند تا گام به گام مشكلات را حل كند.

۱۸- هر از گاهي هديه ندهيد

اگر روز تولد يا سالگرد ازدواج شوهر خود را به ياد نداريد ، اين وضعيت نگران كننده اي است. هديه دادن بازتاب عشق و علاقه براي گيرنده است اما كمي آزار دهنده است زيرا شوهرتان تولد شما را به ياد نمي آورد. البته در بعضي موارد ، به دليل حجم كار و فكر ، مردان موارد را فراموش مي كنند ، اما عاشق به محض يادآوري ، غرامت را جبران مي كند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ | ۰۲:۵۱:۰۴ | رضا
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 95
بازديد ديروز : 186
بازديد كل : 18353

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان