نيو نيوز

نيو نيوز

ایجاد وبلاگ رایگان

ساره بيات و همسرش عليرضا افكاري + بيوگرافي و عكس

عليرضا افكاري نوازنده برجسته ايراني خبر رسمي ازدواج خود با سارا بيات بازيگر سريال تلويزيوني گيزو ، دل و فيلم جدايي نادر از سيمين را اعلام كرد.


 سارا بيات ، بازيگر مطرح كشورمان كه اين روزها در سريال گيزو نقش او را مي بينيم ، تا امروز در مورد ازدواجش صحبتي نكرده بود ، اما عليرضا افكاري آهنگساز و تنظيم كننده متن زيبايي درباره ازدواج در ارديبهشت نوشت 25 ، 1400. او رسماً خود را در رسانه ها به سارا بيات معرفي كرد.
ازدواج سارا بيات و عليرضا افكاريعليرضا افكاري در اينستاگرام خود نوشت:
"همسرم ، بانوي زيباي من ...
در تمام سالهاي زندگي مشترك ما ، سالهايي كه با شما زندگي كردم ثمره آثاري بوده كه به خوبي در قلب مخاطب مي نشيند.
از تأثير حضور شما در خلق اين آثار و زندگي من ، از حضور شما ، براي هميشه با من بودن و عشقي كه هر لحظه رنگ جديدي به زندگي من مي بخشد متشكرم.
باشد كه هميشه در عشق در فراز و نشيب هاي زمان غرق شويم و جاودانه و اين قسمت از خاطرات مشتركمان باشد كه مانند ديگر قطعات من به چشم هاي عزيز شما تقديم شده و مي شود ...
سارا بيات و همسرش عليرضا افكاري + بيوگرافي و عكس
ويدئوي همراه آن عكسي از سارا بيات همراه با يك قطعه موسيقي بود ، ترانه اي كه عليرضا گورباني خوانده و آهنگسازي آن را عليرضا افكاري انجام داده است. اين اثر بخشي از سريال اشتباه بود ، معروف به "خنده صريح تو مرا از اين فاصله كشته است".
پست عليرضا افكاري با تبريك تعدادي از چهره هاي مشهور ايراني مانند رضا يزداني ، احسان خواجه اميري و سينا سرلك به مهناز افشار ، محمدرضا غفاري ، علي اوجي ، كوروش تهامي و همچنين رضا قوچان نژاد ، فوتباليست مشهور همراه بود. سارا بيات نيز با ارسال نظر همسرش پاسخ پست خود را داد و نوشت: "عليرضا عزيز ، از حضور شايسته شما در اين سالها متشكرم."
عليرضا افكاري همسر سارا بيات كيست؟عليرضا افكاري نوازنده و موسيقي دان ايراني متولد سيزدهم سپتامبر 1977 در اصفهان است. وي آهنگساز و تنظيم كننده آوازهاي ايراني به سبك پاپ و سنتي است كه از سال 2001 به طور حرفه اي آهنگسازي مي كند.
وي تاكنون با خوانندگان برجسته اي مانند احسان كاجه اميري ، روزبه بماني ، مهدي يراحي ، هشايار اعتمادي ، سينا شعبانكاني ، حجت اشرف زاده ، رضا يزداني ، عليرضا عصار ، علي زند وكيلي و سينا سرلك و .. همكاري داشته است.
سارا بيات و همسرش عليرضا افكاري + بيوگرافي و عكس
دستاوردهاي هنري عليرضا افكاريعليرضا افكاري در سالهاي 1391 ، 1393 ، 16 و 1397 چهار بار از جشنواره موسيقي ما تنديس زرين بهترين آهنگساز را دريافت كرد ، اما نتوانست در مراسم دريافت تنديس بهترين آهنگساز در سال 1391 شركت كند و فقط به مراسم سومين سالانه اجازه داده است. موسيقي ما
آثاري از عليرضا افكاريموسيقي متن فيلم ربوده شده به كارگرداني بيژن ميرباقري و كارگرداني عليرضا افكاري است. همچنين در اين فيلم قطعات ساخته شده توسط عليرضا افكاري با صدا و آهنگ روزبه بماني ساخته شده است.
سارا بيات و همسرش عليرضا افكاري + بيوگرافي و عكس
پسر عليرضا افكاريعليرضا افكاري از ازدواج قبلي خود دختري به نام نيكا دارد كه در زمينه موسيقي فعاليت مي كند.
سارا بيات كيست؟سارا بيات ، متولد 5 اكتبر 1979 در مشهد ، بازيگر سينما و تلويزيون است. سارا در يك خانواده چهار نفره بزرگ شده و فقط يك خواهر كوچكتر به نام سروين دارد كه همسر رضا كوكان نژاد (بازيكن فوتبال) است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۸:۲۳ | رضا
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 54
بازديد ديروز : 186
بازديد كل : 18312

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان