نيو نيوز

نيو نيوز

ایجاد وبلاگ رایگان

خريد اينترنتي فرش فانتزي

در دنياي امروزه كه تمام وسايل خانگي و منازل مدرن تر و به روز تر شده است ،اين مدرنيته بر روي فرش ها نيز تاثير گذاشته و فرش هايي با روش هاي بافت و طرح و رنگ هاي جديدي بافته و به بازار عرضه مي شوند كه به آنها فرش فانتزي مي گويند.
در كنار فرش هاي كلاسيك و سنتي اين نوع فرش هاي فانتزي هستند كه براي مكان هايي كه سبك دكوراسيون مدرن تري دارند بسيار مناسب ترند . براي انتخاب فرش هاي متنوع مي توانيد به فروشگاه دنياي فرش سر بزنيد و انواع فرش هاي ماشيني ، فرش دستباف ، مدرن و … مشاهده كنيد و جهت خريد اينترنتي فرش اقدام كنيد.

خريد اينترنتي فرش فانتزي

https://carpetm.ir/خريد-اينترنتي-فرش-فانتزي/
شايد در ديد اول به اين فكر برسيد كه اين نوع از فرش ها فقط جنبه زيبايي دارند اما در فرش هاي فانتزي و مدرن نيز از گره هاي خاص و پرز بريده و محكمي استفاده شده و اين امر به استحكام اين نوع از فرش بسيار كمك كرده است.
فرش هاي فانتزي نيز انواع گوناگوني دارند كه به آنها اشاره مي كنيم :
انواع فرش فانتزي :۱-فرش پرز بلند (شگي)فرش شگيفرش شگي
اين نوع از فرش هاي فانتزي ريشه هاي بلند تري نسبت به بقيه انواع فرش ها دارند و خيلي مناسب فضاهاي مدرن تر هستند .
اين فرش فانتزي به دليل خاص بودن و القا حس گرما، محبوبيت خاص خودشان را بين مشتريان  جهت استفاده در اتاق خواب ها و راهرو ها دارند. در انواع طرح ها و رنگ هاي مختلفي هم بافته و توليد مي شوند ، كه مي توان به راحتي در هر مكاني با بقيه وسايل همانگي ايجاد كرد .
۲-فرش شنل :فرش شنلفرش شنل
اين فرش فانتزي ، در انواع طرح هاي مختلف بافته و توليد مي شود ، در طرح اين فرش ها از گل و گياه گرفته تا اشكال هندسي و قلب و اشياء بهره برده مي شود .
جنس الياف استفاده شده در اين فرش ها معمولا از شنل و يا پلي استر مي باشد كه همين امر باعث شده كه بسيار براق تر و شفاف تر از انواع ديگر خود باشند . از مزاياي ديگر اين فرش ها مي توان به اين  مورد اشاره كرد كه پرز نمي دهند و رنگشان را هم از دست نمي دهند .
۳-فرش سه بعدي :فرش سه بعديفرش سه بعدي
در طرح فرش فانتزي سه بعدي از تصاوير عكس برداري شده استفاده مي شود كه نمايي سه بعدي را به نظر مي رساند . اين نوع طرح ها و رنگ هاي مختلفي را دارد .
۴-فرش طرح عشايري (گبه):فرش گبهفرش گبه
گبه نوع ديگري از فرش هاي فانتزي به شمار مي رود ، كه به آن فرش عشايري نيز گفته مي شود .اين نوع از فرش ها تلفيق زيبايي از مدرن و سنتي هستند و تضاد جالبي را براي خانه هاي جديد كه سبك مدرني دارند يا مي خواهند تلفيقي از كلاسيك و مدرن باشند را ايجاد مي كند .

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۰۴:۳۹:۳۵ | رضا
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 100
بازديد ديروز : 186
بازديد كل : 18358

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان